Půjčka pro začínající podnikatele

Proč čekat na vyřízení malých úvěrů v bance, zvláště pokud vám tato instituce příliš nevěří, nejen proto, že jste se svou živností teprve na začátku dlouhé cesty a není stoprocentně jisté, jestli se vám podaří překonat nástrahy čekající snad na všechny nováčky. Pro samotný rozjezd podnikání jsou ale nutné peníze, na tom se jistě shodnou všichni, kteří dnes mají v rukou úspěšný a zavedený podnik. Pokud nemáte dostatečný kapitál, je možné požádat o pomoc nebankovního poskytovatele. Už během několika okamžiků bude vyřízena – seznamte se, půjčka pro začínající podnikatele!


Rychlá akce, která se obejde bez papírování

Administrativu bere většina lidí jen jako nutné zlo a nikdo jistě neznáme člověka, který by se v papírování přímo vyžíval. Mnohem lepší by bylo vše potřebné vyřešit už během příštích pár minut, že? Nejen proto, že pak zbyde čas na koníčky, ale i podnikání a důležité věci s ním spojené nebo také odpočinek po práci, záleží už na konkrétním uvážení.  Už do deseti minut od schválení žádosti mohou být peníze na vašem účtu, lze je využít naprosto na cokoliv. Výhody, která s sebou přináší klasická půjčka určená začínajícím OSVČ, jsou tak zcela nasnadě. Pojďme si je tedy v krátkosti shrnout…

  • Bezpečnost. Osobní údaje jsou pečlivě šifrované, o konkrétních číslech se nikdo další nedozví.
  • Bezúčelová půjčka je sázkou na jistotu. Podnikatel dobře ví, na co peníze využije, i bez otázek.
  • Jednoduchost. Pokud jste z úřadů zvyklí vyplňovat dlouhé formuláře, u této půjčky nebudou.
  • Rychlost. Peníze do deseti minut od schválení na vašem bankovním účtu – a můžete začít!


Pohodlně z domova, bez osobních schůzek

Čekáte obtížné jednání, které se může protáhnout i do druhého dne? Zcela zbytečně, nemáte se totiž rozhodně čeho bát! Půjčka pro začínající podnikatele je maximálně jednoduchá a její podmínky rozhodně nikomu nevystaví stopku předem. Naopak, je jich jen tolik, kolik vyžaduje aktuálně platná legislativa. Obejdete se bez schůzek, čekání ve frontách, cesty na druhý konec města po vaší pracovní době, kde byste ještě na kamenné pobočce hledali konkrétní osobu. Naopak, musí jít přeci o nanejvýš jednoduchou záležitost, že?


Půjčit si můžete až třicet tisíc korun

Možnosti jsou pro OSVČ na startu hodně široké a není vlastně ani třeba složitě dokladovat bonitu žadatele, což by mohl být pro začínající podnikatele určitý problém. Minimální částka pro úvěr je pět tisíc korun a maximum je až čtyřnásobek této částky, tedy jinak řečeno – celých třicet tisícovek. K čemu budou využity? To už pochopitelně záleží na konkrétním podnikatelském záměru. Nic se nebude zpětně dokladovat ani obhajovat, je přeci jen na vás, jak vlastní podnikání nastartujete. Investice do různých nástrojů od nářadí pro řemeslníky po notebook pro kancelářskou práci, nic už nebude tak složité, jak se zdálo být na první pohled. Začněte podnikat ještě dnes, protože půjčka pro začínající podnikatele už čeká!


Všechno vyřešíte z pohodlí domova

Nemuset nikam chodit, nebýt neustále na telefonu, sjednat půjčku z pohodlí domova bez obtížného domlouvání se s kurýrem nebo makléřem. Ale jistě, to je dnes už běžná praxe! Řešení online je plně k dispozici, vyplnit kontaktní formulář můžete ráno, odpoledne i večer, pozdě v noci, o víkendech nebo ve sváteční den. Žádné mantinely, žádné otevírací hodiny, zkrátka vše přizpůsobeno potřebám žadatele. Půjčka pro začínající podnikatele je maximálně zjednodušena a nevyžaduje obsáhlou dokumentaci s konkrétním druhem živnosti – jinak řečeno, o tom, jestli bude nebo nebude schválena, určitě nerozhoduje obor, v němž se chystáte podnikat. V každém oboru se přeci dá prorazit a uspět skutečně naplno, že?


                                          ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak rychle obdržím peníze na svůj účet?

Peníze budou poukázány na Váš účet za 10 minut od schválení za předpokladu, že:
- žádost byla řádně dokončena,
- nemáte žádné nesplacené dluhy u jiných úvěrových institucí,
- máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.


Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 30 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.