Půjčka pro OSVČ je dnes snadno dostupná

Podnikáním se živí statisíce lidí, oblíbený koníček se díky němu může stát prací, každý člověk je pak svým vlastním pánem. Ovšem platí, že nic v životě není zadarmo a někdy se přihlásí i neplánované výdaje, nejen v případech, kdy zakázky nejdou podle původního plánu nebo odběratelé neplatí faktury tak, jak bylo dohodnuto. Řešením takových nepříjemných situací pak může být i malá půjčka pro OSVČ, kde jsou minimální nároky na administrativu a další výhodou je pak i rychlé vyplacení vyžádaných peněz. Obecně vzato, nejen v podnikání se na finance opravdu spěchá, že?


Rychlá pomoc pro každého bez dalších otázek

Neradi na něco čekáte? Ovšem, podle některých statistik pročekáme až pět let života, což je opravdu dlouhá doba. Bylo by proto lepší některé procesy urychlit, ale díky dostupnému internetu se dnes už vzdálenosti zkracují a vyřízení jinak složitější administrativy může trvat i několik málo minut. Nejinak je tomu i v případě půjčky, se kterou se dočkáte výplaty vyžádané hotovosti ještě týž den, kdy byla žádost zpracována a bezproblémově schválena. Nakonec, kdo by v dnešní době ještě stál o obsáhlé smlouvy, ve kterých jsou po prvním přečtení určité nejasnosti. Lepší by bylo, kdyby šlo vše opravdu jednoduše…


A kolik si vlastně můžete půjčit?

Podmínky jsou nastaveny velmi jednoduše, tak, aby samotná žádost nepředstavovala zbytečnou časovou zátěž. Je přeci mnohem lepší, když podnikatel nemusí jednat a papírovat, aby tak ztrácel čas, jenž může investovat do své práce. Parametry půjčky jsou skutečně velkorysé, na své si přijde živnostník, který musí zaplatit nájem provozovny nebo pojistné, ale najde se jistě prostor i na menší investice do firmy. O jakou částku je tedy možné požádat?

  • 5 000 Kč je zde minimem. Jde o částku, jíž lze investovat například do firemního tabletu.
  • 30 000 Kč je maximální suma, o které můžete jednat. Poslouží na nákup PC či modernizaci.
  • Lhůta splatnosti je volitelná, a to v rozmezí 7 a 30 dnů. Nastavte si ji, proto jak potřebujete!


Bezúčelový charakter půjčky je zde samozřejmostí

Neradi někomu něco vysvětlujete, ať už jde o úřady nebo jiné záležitosti, zvláště pokud se jedná o skutečnou maličkost, o níž by nebylo podle vás ani nutné vůbec mluvit. Půjčka pro OSVČ se naštěstí obejde bez nějakého složitého papírování, nevyžaduje zpětné doložení faktur, účtenek, smluv a tak podobně. Podnikatelé – ať už jsou začínající nebo už opravdu zkušení – přeci velmi dobře vědí, jak tyto peníze využít. Ostatně, nebyla by takováto otázka také zásahem do soukromí. Nejde přeci o úvěr v řádu statisíců, kde už by byla podobný dotaz jistě namístě!


Krátký formulář, který vyplníte za pár minut

Všechny náležitosti půjčky znáte předem, nemusíte si číst obsáhlá smluvní ujednání a ptát se, co znamená ten či onen slovní obrat – vždyť půjčka pro OSVČ je maximálně jednoduchá, nabídne krátkou smlouvu a peníze mohou být na vašem bankovním účtu už do deseti minut od schválení žádosti, což je i na dnešní poměry světa nebankovních půjček velká rychlost. Výhod je zde kromě rychlosti samotné hned několik. Které to jsou?


Osobní schůzky rozhodně nejsou žádnou nutností

Proč se scházet s makléřem na pobočce, abyste dořešili potřebné detaily mezi čtyřma očima? V době, které vládne internet, k podobnému jednání snad ani není důvod. Když všechny náležitosti vyřešíte z pohodlí domova nebo pracovny, od počítače, navíc během opravdu krátké chvilky – není přeci nutné se s někým vidět osobně. Naopak, čas, který tímto ušetříte, můžete věnovat svému podnikání. To je totiž na začátku jako křehká květina, potřebuje spoustu péče, úsilí a dřiny, aby zanedlouho vykvetlo v plné kráse! Tak tedy ještě jednou – hodně štěstí!


                                           ZDE VYPLŇTE ŽÁDOST


FAQ – často kladené otázky k půjčkám:

Jak rychle obdržím peníze na svůj účet?

Peníze budou poukázány na Váš účet za 10 minut od schválení za předpokladu, že:
- žádost byla řádně dokončena,
- nemáte žádné nesplacené dluhy u jiných úvěrových institucí,
- máte účet v některé z bank, se kterými spolupracujeme.


Kolik si mohu půjčit?

Maximální částka, kterou Vám můžeme půjčit je 30 000 Kč se splatností max. 30 dní.

Jaké podmínky musím splňovat pro získání půjčky?

  • být občanem ČR nebo mít v ČR povolení k trvalému pobytu
  • být svéprávný a starší 18 let
  • mít vlastní bankovní účet nebo prokázat dispoziční právo k bankovnímu účtu zletilé třetí osoby
  • mít pravidelný měsíčný příjem

Jak probíhá registrace a žádost o půjčku nového klienta?

1. vyplnit jednoduchý formulář
2. potvrdit přečtení a odsouhlasit Smlouvu o úvěru
3. během 15 minut Vás budeme informovat, zda jsme Váši půjčku schválili, případně zamítli

Jak se dozvím že, půjčka byla schválena?

Během několika minut Vám zašleme odpověď formou SMS zprávy na Vámi uvedené číslo mobilního telefonu o poskytnutí či neposkytnutí půjčky.